0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
2017 нов Висок квалитет digital breathl алкохол тестер со 10 отворот внатре & AT818 Русија корисникот maunal

2017 нов Висок квалитет digital breathl алкохол тестер со 10 отворот внатре & AT818 Русија корисникот maunal

DEN 1436.00
DEN 1841.28
Това е достапна

Количина на стоки


Дигитални алкохол тестер со патентвисокиот квалитет на
Напредно рамна површина алкохол сензор
Брз одговор и да продолжи со
СМД монтажа, стабилни перформанси
MCU контрола
Директен процесот на тестирањето LCD индикација,BAC 0.000%,0.00 %0,mg/l
Една клучна оперативни
Дигитални LCD дисплеј со светлина сина резерви
Преносни и моден дизајн
Аудио предупредување надвор пред-сет граница
Сензор Дефект Самоуправа проверка
Батерија спаси дизајн, низок напон индикација
Главни Техники
Тип на сензор : рамна површина алкохол сензор
Работен Напон : DC4.5 V3×AAABatteries
Работат на струјата : ≤120m A
Работна Околина : Температура : -10 o C до 50 o C
Релативната Влажност ≤95% Не Dews
Откривање Спектар : 0.001.00 mg/L
0.0000.199%BAC; 0.001.90 g/L; 0.001.99 BAC
Алармантно Ниво : 0.25 mg/L (0.05%BAC, 0.50 g/L; 0.50 BAC)
Точност : ±10% F. S
Време на одговор : 5s
Продолжете Време : ≤20
Дисплеј : 3 цифри LCD дисплеј со светлина сина светлина
Батерија век време : ≥200 Times
Пакетот вклучува :
2 * Дигитален Здив Алкохол Тестер+ 2 0 PCS гласноговорници во вкупниот
2* Русија корисникот maunal
2 * Крпа торба
1. Alipay се забавуваат тука.
2. Ние прифаќаме Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Предмети ќе бидат брод EMS, DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ, повеќето земји трае само 3-7days работни дена ; Воздух Mail потребни околу 10-25days пристигне во повеќето земји, но на Бразил , Русија , Турција некаде ќе го одложи повеќе поради тоа што локалните пост за статистика и сопствени. (освен одмор)
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ѕвезди() и се залага за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас . Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Нашите работно време : Пекинг време : понеделник до петок 9 : 00 часот и 6 : 00 часот.
Ние не работат празници .
ако испратите е-пошта до нас,Во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа.
За нас :
Сертификат :
1. Ние прифаќаме Alipay.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро.
1. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
2. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.

Основните својства

Број На Модел На:
ABT-818
Бренд Име:
greenwon
боја:
Црна
Материјал:
ABS
Клучни зборови:
алкохол тестер
Сертификат:
CE,RoHS
LCD blacklight:
Сина
Pantone Број:
ZL200830154590.9
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Сензор:
Напредно рамна површина алкохол сензор
отворот:
10pcs на гласноговорници вклучени
Моќност:
3*за 1.5 V AAA алкална battey(не се вклучуваат)

Додатоци на производот