0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
Патент Prefessional Полицијата Дигитални Здив Алкохол Тестер Breathalyzer со Отворот 3 конвертибилна единици Breathalyzer 10pcs/МНОГУ

Патент Prefessional Полицијата Дигитални Здив Алкохол Тестер Breathalyzer со Отворот 3 конвертибилна единици Breathalyzer 10pcs/МНОГУ

DEN 5987.00
DEN 7675.20
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики :
Smart MCU контрола
Напредно рамна површина алкохол сензор
Брз одговор и да продолжи со
СМД монтажа, стабилни перформанси
Директен процесот на тестирањето LCD индикација, BAC 0.000%, 0.00 %0, mg/l
Една клучна оперативни
Дигитални LCD дисплеј со светлина сина резерви
Преносни и моден дизајн
Аудио предупредување надвор пред-сет граница
Сензор Дефект Самоуправа проверка
Батерија спаси дизајн, низок напон индикација
Димензија : 112*61*29mm
Пакет : Подарок кутија.
Пакетот Вклучува :
10 x Алкохол тестер со 5mouthpieces
10 x Анти-Прашина торбичка
10x упатство
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Предмети ќе бидат брод EMS, DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ, повеќето земји трае само 3-7days работни дена ; Воздух Mail потребни околу 10-25days пристигне во повеќето земји, но на Бразил , Русија , Турција некаде ќе го одложи повеќе поради тоа што локалните пост за статистика и сопствени. (освен одмор)
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ѕвезди() и се залага за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас . Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Нашите работно време : Пекинг време : понеделник до петок 9 : 00 часот и 6 : 00 часот.
Ние не работат празници .
ако испратите е-пошта до нас,Во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа.

Основните својства

Број На Модел На:
ABT-818
Бренд Име:
greenwon
боја:
Црна
Материјал:
ABS
Клучни зборови:
алкохол тестер
Сертификат:
CE,RoHS
LCD blacklight:
Сина
Pantone Број:
ZL200830154590.9
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Сензор:
Напредно рамна површина алкохол сензор
отворот:
10 парчиња од гласноговорници вклучени
Моќност:
3*за 1.5 V AAA алкална battey(не се вклучуваат)

Додатоци на производот