0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Возрасни Секс Играчка Мажи Жени Силиконски Задник Plug Метал Анален Приклучок со Влакнести Топката Опашка

Возрасни Секс Играчка Мажи Жени Силиконски Задник Plug Метал Анален Приклучок со Влакнести Топката Опашка

DEN 97.92
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификации :
Сосема мазна површина и мека на допир чувство во раце, што е погодно да ја вметнете во внатрешноста.
Ви даде чувство на супер удобно и стимулација.
Доаѓаат со влакнести топката опашката, не само на работа, но изгледа убава во исто време.
Тип : Plug Задник
Погодни за : Возрасни Мажи и Жени
Материјал : Силикон, Влакнести Топка
Количина : 1 Компјутер
Карактеристики : Влакнести Топката Опашка, Мека, се Безбедни за Употреба, Играчка за Возрасни
Приклучокот Големина : 28mm x 70mm/1.10" x 2.76" (Прибл.)
Топка со Дијаметар : 8cm/3.15" (Прибл.)
Забелешки :
Задник приклучокот треба да се мијат правилно пред и по употреба.
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Задник Приклучок

Основните својства

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Бренд Име:
ЛА TALUS
Непристојни Слика:
No
Големина:
see details
Број На Модел На:
26190
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони

Додатоци на производот