0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-31 %
6.5# Гроздобер Стил Tanzanits Жената Подарок Црното Злато Сребро Прстен 24x20mm

6.5 Гроздобер Стил Tanzanits Жената Подарок Црното Злато Сребро Прстен 24x20mm

DEN 281.00
DEN 407.52
Това е достапна

Количина на стоки

Опис : Лице Прстен Големина : 24x20 mm скапоцен камен големина : 9x7 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.
ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. одговара.
Најдобри Желби,
She Crown

Основните својства

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
SheCrown
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
боја:
Зелена

Додатоци на производот