0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
MOONROCY Сребрена Боја Кристал Свадба Прстен Кубни Циркони Цвет Розова за Жени, Девојки Вљубените Подарок Капка Превозот Накит

MOONROCY Сребрена Боја Кристал Свадба Прстен Кубни Циркони Цвет Розова за Жени, Девојки Вљубените Подарок Капка Превозот Накит

DEN 336.00
DEN 420.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Број На Модел На:
A1400
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Ангажирање
Површината Ширина:
16mm
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Бренд Име:
MOONROCY
Стил:
Канцеларија/кариера
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
бакарни легури
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Подарок,Свадба

Додатоци на производот