0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
FairLadyHood Нерѓосувачки Челик Прстени За Жените Круг CZ Накит Свадба и Ангажирање Прстен за Жена

FairLadyHood Нерѓосувачки Челик Прстени За Жените Круг CZ Накит Свадба и Ангажирање Прстен за Жена

DEN 178.00
DEN 237.60
Това е достапна

Количина на стоки


【Спецификација на производот】 Ширина 13 мм
【Материјал】 нерѓосувачки челик (нема рѓа не рѓа)
【Производ Занает】 Исклучителна рака полиран полиран (мазни круг и проѕирен)
【Површински третман】 печка вакуум позлата трајна боја
【Пакување】 Една независна OPP вреќа
【Производ тежина】 3.3 g

Основните својства

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
FairLadyHood
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Повод:
Ангажирање
Стил:
Тренди
Обликотшема:
круна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
12mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден

Додатоци на производот