0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
Ainclu Прилагодите за возрасни и деца Бесплатен Превозот Розова Едно парче Nami Cosplay Костим Alabasta Kindom Верзија За ноќта на Вештерките

Ainclu Прилагодите за возрасни и деца Бесплатен Превозот Розова Едно парче Nami Cosplay Костим Alabasta Kindom Верзија За ноќта на Вештерките

DEN 2812.00
DEN 3023.52
Това е достапна

Количина на стоки

Ainclu Прилагодите за возрасни и деца Бесплатен Превозот за Возрасни, А Едно парче Nami Cosplay Костим Alabasta Kindom Верзија За ноќта на Вештерките
Извор : Едно Парче Cosplay
Карактер : Nami
Компоненти : Здолниште, Наметка, Врвот
Прикажана Боја : Розова Свенлив
Тежина : 1.1 kg
Пол : Унисекс
Група : Возрасни
Ткаенини : Мат Сатенски
Големината На Табелата За Машки
Големината На Табелата За Женски
Модел големина на табелата :
Известување
Бојата на објектот добиени од вас може да биде малку различен, со тоа што се прикажани на сликите, која е предизвикана од страна на светлината на екранот
разликата. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере и да бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се одржи редот. Ве молиме исто така, им овозможи 1-3 см
разликите во големината поради прирачник за мерење.
Повратни информации
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,
ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Ние сме повеќе од среќни да ви даде $3 Купони кон вашата следна
цел како клиент учтивост.
2. Ако имате било какви проблеми или проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате прв
пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми и да бидете среќни затоа што ние
знам дека зборот на устата е најдобра реклама.
За Превозот
1. Во светот превозот! Ние треба 3-5 дена да се подготви вашата нарачка откако вашата уплата е завршен.
2. Секоја цел е песна-можност онлајн со единствена следење на број.
3. Потребни информации за примачот :
Полно Име
Детали адреса треба да имаат град/округ. патот, зграда Бр., соба Бр. итн
Контакт телефонски број
Точно ПОШТЕНСКИ код
Ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид дека ако пратката се враќа поради неточни информации ние сме само може да се издаде половина наплата.
4. Време на испорака преку препорачана воздух mail пост.
Ако пратката се враќа поради приемник 's отсуство во градот, ние сме само може да се издаде половина наплата.
5. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
6. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во
вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
7. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Како да се откаже нарачка?
Како што веќе истакна дека во ACGN станица ние нудиме наменска и Никој-наменска услуга за некои предмети. Ве молиме љубезно
забелешка табелата подолу за цел поништување на политика :

Основните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
едно парче
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Персонализација за возрасни и деца
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
Ainclu
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Nami
Материјал:
Мат Сатенски
Компоненти:
Здолниште, Наметка, Врвот
Посебни Употреба:
Носии
група:
Возрасни
Ткаенини:
Мат Сатенски
Тежина:
1.1 kg
Прикажана Боја:
Свенлив Розова
Карактер:
Nami
Одделот За Името:
Возрасни
Извор:
едно парче cosplay

Додатоци на производот