0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Анимација Покаже Cosplay Љубов Свежи Цвеќиња Будење Eli Ayase Класичната Свадба Фустани Cosplay Шарени Костим Партија Нов Фустан

Анимација Покаже Cosplay Љубов Свежи Цвеќиња Будење Eli Ayase Класичната Свадба Фустани Cosplay Шарени Костим Партија Нов Фустан

DEN 10410.72
Това е достапна

Количина на стоки


Кога ќе цел на оваа Cosplay Костим, ве молиме да ни понудат вашиот мерења : пол,висина,тежина,биста,половината,колковите,рамо,рака должина,горниот дел на раката обемот,бедрото обемот,inseam , така што ние може да ви даде точни големина. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини. Ние треба 15-20 дена за да се произведе,ве молиме coantact нас пред вашата нарачка, ако сте итна,ви благодариме.
Анимација Покаже Cosplay Љубов Свежи Цвеќиња Будење Eli Ayase Класичната Свадба Фустани Cosplay Шарени Костим Партија Нов Фустан
Пакетот Вклучува : Фустан Материјал : (мешани со материјали)

Основните својства

Големина:
S, M, L
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Z
Компоненти:
Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Eli Ayase
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
љубовта телевизија

Додатоци на производот