0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Мојот Херој Академијата Boku нема Херој Akademia Мт.ДАМА Cosplay Костим Облека за ноќта на Вештерките Возрасни Костим Сопствени Направени

Мојот Херој Академијата Boku нема Херој Akademia Мт.ДАМА Cosplay Костим Облека за ноќта на Вештерките Возрасни Костим Сопствени Направени

DEN 3648.00
Това е достапна

Количина на стоки


Мојот Херој Академијата Boku нема Херој Akademia Мт.ДАМА Cosplay Костим Облека за ноќта на Вештерките Возрасни Костим Сопствени Направени
Пакетот вклучува : Jumpsuit, Очила, на Главата носат
Големина На Табелата
Поради разликата на големината стандарди на секоја земја, ве молиме да ги проверите детални мерења пред да го купат.
Ве молиме изберете ја вашата големина според големината на табелата.Големината на табелата е големината на телото(без крпа).На крпа големина ќе се малку големи од големината на телото.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум дека мерењето на толеранција е во рок од 10cm (1 инч=2.54 см)
Клиентите големина на :
Ако ви треба custom size .Ве молиме изберете "Една големина" и да го оставите белешка во ваша цел со следниве мерки (мерка со долна облека, не може да обичај прави ако Биста,Половината,Колковите е повеќе од 135cm )
1. Пол 2. Висина 3.Тежина 4.Биста Големина 5.Половината Големина 6.Хип Големина 7.Рамо ширина
За сопствени направени производи наредби може да не биде откажана откако ќе го купите,ви благодариме за вашето разбирање.
Вистинска боја може да биде малку поинаков од слики предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци.Тие ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Добавувачот не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.
Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.
Производите со квалитетот на прашања поврзани може да се врати за делумно враќање или размена со контактирање со Клиентите во рок од 7 дена од добивањето на својата цел.
За сопствени направени производ ,доколку објектите не одговара правилно, но беа направени точно според вашата нарачка спецификации,ние не го прифати врати за враќање на парите или замена за нова.Ние може да го измени предметот за вас, но вие сте одговорни за сите превозот надомест и трошоците направени.Ако треба да се разменат или да ги повторите тоа,треба да се одговорни за сите такси превозот направени.
Секој производ што се користи не се квалификува за враќање или размена. Сите вратени предмети мора да биде во бренд-нова состојба, неискористени и со оригинални тагови и пакување.
Ние не го прифати врати за враќање на парите или замена без квалитет на прашања поврзани.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме слободно извесно време да се остави позитивни повратни информации за нас и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот), со 'СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ'. Вашата позитивни повратни информации е од суштинско значење за развој на нашиот бизнис.
Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации,ние ќе ги направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Основните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
cosplay легенда
Број На Модел На:
ANMH1006
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Компоненти:
Accessires
Знаци:
Мт.ДАМА
Материјал:
spandex,СТП кожа
custom size:
Yes
Обработка на време:
7-10 дена
Следење на број:
aviable

Додатоци на производот