0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
HIFI Ангел 3,5 мм да Мини XLR Машки Слушалка Аудио Кабел 3,5 мм да Мини XLR Женски Аудио Кабел за Q701 K702 K271 K240 приклучок за Слушалки

HIFI Ангел 3,5 мм да Мини XLR Машки Слушалка Аудио Кабел 3,5 мм да Мини XLR Женски Аудио Кабел за Q701 K702 K271 K240 приклучок за Слушалки

DEN 837.00
DEN 909.60
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Должина:
1.5m, 2m, 3m, 5m, 8m, 10m, 1m, 20cm
Тип:
Аудио Линија
оклопна:
Плетенка
Надворешниот Дијаметар:
4.0MM
Пакување:
картонска кутија
Примена:
Мултимедијални,MP3 / MP4 Плеер,Микрофон,Компјутер,Звучници,DVD Плеер,За iPod
Број На Модел На:
3.5 MM - МИНИ XLR
Конектор Б:
Џек
Пакет:
Yes
Пол:
Машко-Женски
Бренд Име:
GOLLE YLION
Функција:
Никој
Конектор A:
XLR

Додатоци на производот