0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
500xOEM Фендер Лагер Клип Поздравниот Shield Retainer#10Screw Најлон У Орев За Nissan 63848-35F00 6384835F00 За Auveco A19735 На 19735

500xOEM Фендер Лагер Клип Поздравниот Shield Retainer10Screw Најлон У Орев За Nissan 63848-35F00 6384835F00 За Auveco A19735 На 19735

DEN 2639.52
Това е достапна

Количина на стоки


Фендер Лагер Клип "U" Нут
Поздравниот Shield Retainer
Црна Најлон
#10 Завртка Големина
Ширина : 20mm
Должина : 32-милиметри
Панел Спектар : До 2mm
Центарот На Дупка за Да Edge : 8mm
Одговара За Nissan го Заменува 63848-35 F00
Одговара За Maxima 1994-На
Одговара За 240 SX 1994-На
За Auveco A19735

Основните својства

Бренд Име:
GZCHX2010
Тип На Објект:
Fastener & Клип

Додатоци на производот