0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
50x ОЕМ Најлон за BMW за Мерцедес Бенц Wire Кабел Рутирање Retainer Клип 7x10mm 6mm Дупка

50x ОЕМ Најлон за BMW за Мерцедес Бенц Wire Кабел Рутирање Retainer Клип 7x10mm 6mm Дупка

DEN 383.52
Това е достапна

Количина на стоки


Најлон Плетенка Црево. Гориво Црево. Вртливата Обновливи Црево Крајот. На горивото и Опремата за Филтер. Одблесокот Приклучоци и Капи. Одблесокот Унија. Ништо не е поважно од вашите грижи и фрустрации; ние ќе ги направиме нашите напори да ги реши вашите проблеми.

Основните својства

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Тежина:
0.06kg
Бренд Име:
GZCHX2010
Материјал Тип:
Најлон

Додатоци на производот