0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
OkeyTech 5PCS/ЛОТ 2 Копчиња на Далечинскиот автомобил Копче Фоб 433MHZ За Опел за Опел Corsa C Комбо Tigra Meriva FCC ID 5WK48669 Авто Копче

OkeyTech 5PCS/ЛОТ 2 Копчиња на Далечинскиот автомобил Копче Фоб 433MHZ За Опел за Опел Corsa C Комбо Tigra Meriva FCC ID 5WK48669 Авто Копче

DEN 3888.00
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификации : користење на Логото : Нема Тип : Автомобил Копче Школка За Опел за "Опел" Corsa C Meriva Tigra Комбо Ван Тежина : 30g Материјал : ABS+Метал Боја : Црна Копчиња : 2 Копчиња Transponder Чип : 433 Mhz Електронски Табли : Нема Батеријата носител : Не Можеме да се обезбеди автомобил логото налепница !!!!

Примена : За "Опел" бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ.

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч. Клучни случај и за повикување на ножот само. Не електронски internals. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот. Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Нема потреба од било програмирање. Напомена :
1.Објектот е само празна копче школка која е без PCB одбор на батеријата и во внатрешноста.
2.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе. Ве молиме проверете ги вашите клучни школка за да бидете сигурни дека тоа е ист како нашиот производ.
3. Клучот сечилото е неисечени сечилото, можете да одат на вашиот локален locksmith продавница да се намали. Потоа само да се извади на електронски кола и чип и батеријата од вашиот сопствен оригинален клучот и го стави во нашите клучни школка, тогаш можете да ја користите.
автомобил Копче
1.- Една година гаранција.
2.- Ако објектот е неисправен по приемот, можете да побарувачка за размена на нова во рок од една 7days од денот на приемот (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
3.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За време на првиот месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4.- Откако ќе се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад побрзо.
5.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
1.- Вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време.
2.- Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.
3.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Основните својства

R/C Функција:
без
Материјал Тип:
ABS
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
Клучни Школка За Опел
Другиот Дел Број:
Клучни Школка за Опел Corsa C Meriva Tigra Комбо Ван
Осветленост Дел Број:
Опел -RK01
Бренд Име:
OkeyTech
Име:
За Опел Копчето
логото:
No
Материјал Тип:
Добар квалитет
посебни:
Празно Случај За Повикување Школка за Опел Corsa C Meriva Tigra Комбо Ван
Тип:
За Опел копче школка
Копчиња:
2 Копчиња
Одговара:
Далечински автомобил копче школка за Опел копчето
боја:
Црна
копчето авто:
Автомобил Копче
Пакет:
Меур торба

Додатоци на производот