0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
OkeyTech 10PCS/ЛОТ 2 Копчето Автомобил Далечинскиот Клуч Случај Школка SZ11R Ножот За Suzuki Swift Поздравниот SX4 Aerio Grand Vitara Опел Agila

OkeyTech 10PCS/ЛОТ 2 Копчето Автомобил Далечинскиот Клуч Случај Школка SZ11R Ножот За Suzuki Swift Поздравниот SX4 Aerio Grand Vitara Опел Agila

DEN 834.24
Това е достапна

Количина на стоки

Okey Tech 10 PCS/ЛОТ 2 Копчето Автомобил Далечинскиот Клуч Случај Школка SZ11 R Ножот За Suzuki Swift Поздравниот SX4 Aerio Grand Vitara Опел Agila Спецификации : Точка Име : Далечински Управувач Автомобил Копче Случај За Suzuki Тежина : 18g/еез Копчиња : 2 Копчиња (Buttons Подлога не Е вклучен!) Сечилото : Неисечени SZ11 Право Сечилото Материјал : ABS+Метал Transponder Чип : Не Бренд Лого/Налепница : Нема(Aliexpress забранета да се продаде со лого!)

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч. Клучни случај и за повикување на ножот само. Не електронски internals. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот. Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Нема потреба од било програмирање. Примена : за Suzuki Igins Алто SX4 Опел Agila Информации :
1.Објектот е само клучна школка која е без PCB одбор на батеријата и во внатрешноста. 2.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе. Ве молиме проверете ги вашите клучни школка за да бидете сигурни дека тоа е ист како нашиот производ. 10*Копчето Школка
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.
2.- Сите плаќања што треба да се расчисти во рок од 7 дена по добивање на објектот. Ако навистина имаат тешкотии во плаќаат, pls контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
3.- Ако имате било какви посебни барања за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
4.- Ако сакате да трговија на големо за голема количина, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.
1.- Ние можеме да брод на сите ширум светот.
2.- Објектот ќе бидат испратени во рок од 3 дена по приемот на плаќање.
3.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и телефонски број се точни.
4.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор.
. 1.- Една година гаранција.
2.- Ако објектот е неисправен по приемот, можете да побарувачка за размена на нова во рок од една 7days од денот на приемот (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
3.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За време на првиот месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4.- Откако ќе се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад побрзо.
5.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
1.- Вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време.
2.- Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.
3.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Основните својства

Број на Копчиња:
2 Копчиња
Производителот Дел Број:
Далечински Автомобил Копче Случај за Suzuki
Материјал Тип:
ABS пластика и Метал
R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
Автомобил Копче Случај Школка за Suzuki
Осветленост Дел Број:
Suzuki-KS08
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
OkeyTech
Состојба:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Автомобил Копче Случај За Suzuki
боја:
Црна
Големина:
Original Car Key Case Size
Копчиња:
2 Копчиња
сечилото:
Неисечени SZ11 Право на Ножот
Тип:
Замена Автомобил Копче Случај за Suzuki Igins Алто SX4 Опел Agila
Функција:
Далечински Автомобил Копче Случај за Suzuki Igins Алто SX4 Опел Agila
Тежина:
18g/pcs
Пакет:
Меур торба
превозот време:
1-3 дена

Додатоци на производот