0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
KEYECU Виткање Далечинскиот Клуч Фоб 3 Копчето 315MHz ID46 Чип за Chevrolet Cruze Неисечени Сечилото

KEYECU Виткање Далечинскиот Клуч Фоб 3 Копчето 315MHz ID46 Чип за Chevrolet Cruze Неисечени Сечилото

DEN 705.00
DEN 801.12
Това е достапна

Количина на стоки

Флип Виткање Далечинскиот Клуч Неисечени Празно за Chevrolet Cruze 3 Копчето 315 MHz ID46 Чип Црна Боја и добар квалитет Тежина 48g Големина (millimeter) 64 (L) x 35 (W) x 19 (T) Големина (инчен) 2.5 (L) × 1.4 (W) x 0.7 (Т) Со 3 Копчиња (Заклучување+Отклучување+Багажникот) Автомобил Амблем (вклучуваат) Одговара за :
Chevrolet Cruze pls одат на вашиот локален delaer или locksmith продавница за да се намали и програма пред да се користат. Плаќање Ние прифаќаме онлајн плаќање ,alipay и др. Ако немате сметка,pls регистрирајте се на (www..com)
Испорака време 1-3 дена за процесирање на нарачката по исплата е расчисти. Овој пакет ќе се испраќаат надвор преку Хонгконг Воздухопловната Пост, EMS, UPS или DHL.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS, DHL , 15-30days. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање Повратни информации Позитивни повратни информации ќе бидат автоматски лево за да сите купувачи откако ќе се плати објект или на платната трансакција е завршена. Ние високо го цениме дека ќе можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации. Тоа е затоа што оставајќи Негативни повратни информации или Неутрален Повратни информации никогаш не е добар начин да го реши проблемот. Ние ќе им понуди соодветна аранжманот и да им помогне да го реши секој проблем што е можно поскоро за Контакт ве Молиме контактирајте со нас преку e Bay линк ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 часа. Ве молиме проверете што спам пошта доколку нема одговор за 48 часа Гаранција & Политика на Враќање на 30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот. Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде. Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Посебни ситуации се испита од случај до случај. Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа. Сите се враќаат на поштенски трошоци ќе биде одговорност на купувачи под сите околности

Основните својства

Бренд Име:
Keyecu
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
Далечинскиот клуч
Производителот Дел Број:
3B
Материјал Тип:
За Chevrolet Cruze
Другиот Дел Број:
315MHz ID46 Чип
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Додатоци на производот