0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
KEYECU Замена 4 Копчето за Виткање Флип Далечинскиот Клуч Школка Случај Фоб Со Неисечени Празно Ножот За HYUNDAI ix45 Santa Fe

KEYECU Замена 4 Копчето за Виткање Флип Далечинскиот Клуч Школка Случај Фоб Со Неисечени Празно Ножот За HYUNDAI ix45 Santa Fe

DEN 408.00
DEN 463.20
Това е достапна

Количина на стоки

Клучни случај само!!!
БЕЗ внатрешни работи (remote / електроника / transponder чипови / батерија) единица внатре, Тоа се вклопува за : 2013-2014 година HYUNDAI Santa Fe(ix45) Совети : Ако вашиот оригинален клуч го има истото копче и обликот тоа ќе се одговара. Информации пред да купите : Ова е сосема нов 4 копче на далечинскиот клуч случај за да го замени вашиот носи или скршени случај Сите што треба да направите е да се преселат на внатрешните компоненти од вашиот стар далечински да го нашиот нов случај Ова е еден по пазарна замена за повикување Случај во оригинална големина Pls бидете сигурни дека клучот случај е compatiable пред купување

Основните својства

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
Keyecu
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без

Додатоци на производот