0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
KEYECU Keyless Флип Далечинскиот Клуч Фоб 3 Копчето 433MHz ID46 Чип за Peugeot 407 408 FCC ID:2012DJ7678 / 2012DJ7679 (FSK)

KEYECU Keyless Флип Далечинскиот Клуч Фоб 3 Копчето 433MHz ID46 Чип за Peugeot 407 408 FCC ID:2012DJ7678 / 2012DJ7679 (FSK)

DEN 662.00
DEN 752.16
Това е достапна

Количина на стоки

Флип Далечинскиот Клуч 3 Копчето 433 MHz ID46 Чип за Peugeot 407 408 FCCID : 2012 DJ7678 / 2012 DJ7679 (FSK)
3 КОПЧЕ на далечинскиот сет. 433 Mhz, ID46 Електронски Чип во внатрешноста. за Peugeot
0536 модели на Peugeot 307, Peugeot 407, Peugeot 308, Peugeot 408
Она што е 0523 модели?
1. постојат 2kind на Peugeot307/Citroen флип копче на пазарот. еден е 0523(пред 2005), еден е 0536(по 2005 година) . кога флип копче валани, вие може да го добиете Бројот 0523/0536 страна на флип копче на ножот . на пластична печати 0523 или 0536. ако имате Peugeot/Citroen алатка (PPS2000) ,можете да го ажурирате 0523 систем да 0536 систем. тоа значи 0536 клучните работи и на 0523 автомобил.
2. по 2005 сите Peugeot/Citroen сите користат 0536 флип копче (2button и 3button) ,сите 0536 копче за сите работи и на двете Citroren и Peugeot Автомобил.
Каде можам да знам датумот направени од мојот автомобил?
Отворете ги вашите оригинални далечинскиот клуч и да го одземе батеријата, ќе видите датумот означен на пластични случај.
Како можам да го добие потврди дека мојот клуч е 0536 модел?
Можете да ги видите броевите од левата страна на вашиот клуч случај од страна се направи клуч на ножот се расплетува.
Превозот Време :
1-3 дена за процесирање на нарачката по исплата е расчисти.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS, DHL , 15-30days. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас, но купувачи е одговорен за враќање превозот цена.
Ве молиме не двоумете се да ни e-mail доколку имате било каков проблем со објектот ќе нареди. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО. Ве молиме да не оставите лош повратни информации за нас, бидејќи ние секогаш сме подготвени решавање на сите проблеми за вас. Ве молиме да го потврдите приемот штом ќе ја прими пратката. Ние се надеваме да се направи на долгорочни бизнис со вас. Ако сакате да се купи повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас за попуст. Ви благодариме!
Контакт :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.
Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки
Техничка Поддршка :
Ние да секој обид да се одговори на вашите технички прашања. ние нудиме целосна документација & отстранување проблеми отстранување проблеми за поголемиот дел од нашите објекти. Ако објектот има надградба на софтвер, не можеме да испратите ажурирање на софтвер за слободни преку е-маил.

Основните својства

Бренд Име:
Keyecu
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Додатоци на производот