0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
KEYECU СОСЕМА НОВ Флип Виткање Remote за Повикување 5 Копче За Chevrolet Buick Опел 433MHZ ID46 Чип HU100 Неисечени Сечилото

KEYECU СОСЕМА НОВ Флип Виткање Remote за Повикување 5 Копче За Chevrolet Buick Опел 433MHZ ID46 Чип HU100 Неисечени Сечилото

DEN 516.00
DEN 586.08
Това е достапна

Количина на стоки


Флип Виткање Remote за Повикување 5 Копче For Chevrolet&Buick& "Опел" 433 MHZ ID46 Чип HU100 Неисечени Сечилото
Обезбеди трговија на големо
Висок квалитет
Оригинална големина
Cupronickel копче на ножот
На keyblade треба да се cutted во вашиот локален дилер или квалификуван locksmith.
Клучот треба да биде програмиран премногу.
Превозот Термини :
Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот.
Овој пакет ќе се испраќаат надвор преку Хонгконг Воздухопловната Пост, EMS, UPS или DHL.
Предмети ќе се провери внимателно пред пратката.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно.
Превозот Време :
1-3 дена за процесирање на нарачката по исплата е расчисти.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS, DHL , 15-30days. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас, но купувачи е одговорен за враќање превозот цена.
Ве молиме не двоумете се да ни e-mail доколку имате било каков проблем со објектот ќе нареди. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО. Ве молиме да не оставите лош повратни информации за нас, бидејќи ние секогаш сме подготвени решавање на сите проблеми за вас. Ве молиме да го потврдите приемот штом ќе ја прими пратката. Ние се надеваме да се направи на долгорочни бизнис со вас. Ако сакате да се купи повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас за попуст. Ви благодариме!
Контакт :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.
Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки
Техничка Поддршка :
Ние да секој обид да се одговори на вашите технички прашања. ние нудиме целосна документација & отстранување проблеми отстранување проблеми за поголемиот дел од нашите објекти. Ако објектот има надградба на софтвер, не можеме да испратите ажурирање на софтвер за слободни преку е-маил.

Основните својства

Бренд Име:
Keyecu
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Додатоци на производот