0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
KEYECU 4Button Далечинскиот Клуч Фоб 315MHz 80Bit 4D63 за Ford Избега Фокус C-Max Транзит на препораките на FCC:OUCD6000022

KEYECU 4Button Далечинскиот Клуч Фоб 315MHz 80Bit 4D63 за Ford Избега Фокус C-Max Транзит на препораките на FCC:OUCD6000022

DEN 840.00
DEN 955.20
Това е достапна

Количина на стоки


4 Button Далечинскиот Клуч Фоб 315 MHz 4 D63 за Бегство Фокус C-Max Транзит на препораките на FCC : OUCD6000022
Се применуваат за :
2012 - 2015 година за Бегство
2012 - 2014 година за Фокус
2013 2014 година за C-Max
2013 2014 и за Транзит
2014 година за Transit Connect
315 MHZ 4 D63 Чип
Го заменува OUCD6000022, 850 K-D6000022, CM5 A-15 K601-АА, 164-R8007, 164-R8046 Бидете сигурни дека клучот се вклопува со вашиот автомобил пред да купите. Ова копче ќе мора да одат на некој дилер или locksmith да се намали и да програмира.

Основните својства

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
далечинскиот клуч фоб
Осветленост Дел Број:
FCC
Бренд Име:
Keyecu
Прилагодување:
No
Производителот Дел Број:
4 Копчето 315MHz 80Bit 4D63
R/C Функција:
Со
Материјал Тип:
ABS

Додатоци на производот