0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
KEYECU 5 Копчето Замена Smart Prox Копче на Далечинскиот Случај Школка за Ford Работ Explorer Бик ,Линколн MKX МКС МКТ

KEYECU 5 Копчето Замена Smart Prox Копче на Далечинскиот Случај Школка за Ford Работ Explorer Бик ,Линколн MKX МКС МКТ

DEN 587.00
DEN 667.20
Това е достапна

Количина на стоки


5 Копчето Замена Smart Prox Копче На Далечинскиот Случај Школка
Се применуваат за :
2011 - 2015 година - на Работ
2012 - Истражувач
2013 - 2015 година - Бик
Линколн
2011 - 2015 година - MKX
2013 - 2015 година - МКС
2013 - 2015 година - МКТ
И сите други клучни со 5 копчиња исто како на фотографијата е прикажано.
Ова е за вас да го замени вашиот носи или скршени случај.
Сите што треба да направите е да се преселат на внатрешните компоненти од вашиот стар далечински да го нашиот нов случај.
Т тука не програмирање е потребно.
БЕЗ внатрешни работи (remote / електроника / transponder чипови / батерија) единица внатре.
Клучот нож треба да се намали во вашата локална locksmith продавница.


Основните својства

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
за форд
Производителот Дел Број:
5 копчето
Бренд Име:
Keyecu
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
Smart Далечинскиот Клуч Школка
Материјал Тип:
ABS

Додатоци на производот