0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
KEYECU Нови Неисечени Далечинскиот Клуч Фоб 4 Копчето 314.4 Mhz Г Чип за 2011 Toyota Camry на препораките на FCC ID: HYQ12BBY

KEYECU Нови Неисечени Далечинскиот Клуч Фоб 4 Копчето 314.4 Mhz Г Чип за 2011 Toyota Camry на препораките на FCC ID: HYQ12BBY

DEN 942.00
DEN 1069.92
Това е достапна

Количина на стоки

Нови Неисечени Далечинскиот Клуч Фоб 4 Копчето 314.4 Mhz Г Чип за 2011 Toyota Camry со логото на препораките на FCC ID : HYQ12 BBY Нови заврши работи далечинскиот клуч со сите електроника и батерии вклучени
Клучот мора да се намали & програмиран во локално locksmith или вода.
Овој дел е да работи со следниве возила :
2011 Toyota Camry на Вашата моментална клуч мора да имаат буквата "G" печат на сечилото, ако не, тогаш ова копче НЕ ќе работат за вас.
Превозот Термини :
Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот.
Овој пакет ќе се испраќаат надвор преку Хонгконг Воздухопловната Пост, EMS, UPS или DHL.
Предмети ќе се провери внимателно пред пратката.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно.
Превозот Време :
1-3 дена за процесирање на нарачката по исплата е расчисти.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS, DHL , 15-30days. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас, но купувачи е одговорен за враќање превозот цена.
Ве молиме не двоумете се да ни e-mail доколку имате било каков проблем со објектот ќе нареди. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО. Ве молиме да не оставите лош повратни информации за нас,
бидејќи ние секогаш сме подготвени решавање на сите проблеми за вас. Ве молиме да го потврдите приемот штом ќе ја прими пратката. Ние се надеваме да се направи на долгорочни бизнис со вас.
Ако сакате да се купи повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас за попуст. Ви благодариме!
Контакт :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.
Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки
Техничка Поддршка :
Ние да секој обид да се одговори на вашите технички прашања. ние нудиме целосна документација & отстранување проблеми отстранување проблеми за поголемиот дел од нашите објекти. Ако објектот има надградба на софтвер, не можеме да испратите ажурирање на софтвер за слободни преку е-маил.

Основните својства

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
314.4 Mhz Г Чип
Бренд Име:
Keyecu
Прилагодување:
No
Другиот Дел Број:
4 копче
Осветленост Дел Број:
FCC ID
R/C Функција:
Со
Материјал Тип:
ABS

Додатоци на производот