0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
KEYECU СОСЕМА НОВ Флип Виткање Далечинскиот Клуч Keyless 3 Копчето За Рено 433MHZ ID46 Чип Неисечени Сечилото

KEYECU СОСЕМА НОВ Флип Виткање Далечинскиот Клуч Keyless 3 Копчето За Рено 433MHZ ID46 Чип Неисечени Сечилото

DEN 1415.00
DEN 1607.52
Това е достапна

Количина на стоки


Количка за Далечинскиот Клуч Keyless 3 Копчето за Рено 434 MHZ ID46 Чип Неисечени VA2 Сечилото
H igh квалитет
Резервни замена за скролување
Доаѓа со сите внатрешни единици (remote / електроника / transponder чипови)
ID46 чип.
Фреквенцијата е 434 Mhz.
Клучот нож се стрижат.
Ви треба за да добие помош од вас локалните locksmith да се намали и програмата за ова копче пред да го користите.
Погоден за следните модели на автомобили :
Clio
Kangoo
Megane
Modus
Пакет се Вклучени : 1pc* Целосна далечинскиот клуч

Основните својства

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
Keyecu
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без

Додатоци на производот