0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
KEYECU Keyless Entry Далечинскиот Клуч Школка Случај Фоб Страна 1 Копче за Тојота Карина Estima Еја Неисечени Сечилото TOY48

KEYECU Keyless Entry Далечинскиот Клуч Школка Случај Фоб Страна 1 Копче за Тојота Карина Estima Еја Неисечени Сечилото TOY48

DEN 355.00
DEN 403.20
Това е достапна

Количина на стоки


Ве молиме споредете ја големината и обликот со вашиот стар копчето, пред да ги купите
TOY48 Краток Нож 39 MM
Keyless Entry Далечинскиот Клуч Школка Случај Фоб Страна 1 Копче за Тојота Карина Estima Еја Неисечени Сечилото TOY48
Ова е само една замена празно копче на далечинскиот случај ,не Transponder во тоа,тоа се користи за да се замени или оригинален клуч школка кога се скршени или Носат и солза.
Точка Белешки :
1. Страна 1 Копче Со Копчето Гума
2. Ова е само Копче за Капакот школка, НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чипови) внатре.
3. Најдобра замена за скршени или носи далечински школка, или голема за дополнителни далечински(електронски панел не е вклучен,мора да купите дополнителни еден и програма од страна на locksmith или дилер).
4.Само да потрае внатрешни електроника панел и батеријата од вашиот оригинален далечинскиот управувач и ставете ги да се нашите клучни школка, тогаш сте подготвени! Нема програмирање е потребно.Ако сакате дополнителен далечински управувач,ќе треба да купите друга панел и програма од страна на locksmith/дилерот.
5. Ве молиме бидете сигурни дека тоа е соодветна клуч за вашето возило
Работа со :
ТОЈОТА Карина
ТОЈОТА Estima
ТОЈОТА Еја
и други модели.. Превозот Термини :
Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот.
Овој пакет ќе се испраќаат надвор преку Хонгконг Воздухопловната Пост, EMS, UPS или DHL.
Предмети ќе се провери внимателно пред пратката.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно.
Превозот Време :
1-3 дена за процесирање на нарачката по исплата е расчисти.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS, DHL , 15-30days. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас, но купувачи е одговорен за враќање превозот цена.
Ве молиме не двоумете се да ни e-mail доколку имате било каков проблем со објектот ќе нареди. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО. Ве молиме да не оставите лош повратни информации за нас, бидејќи ние секогаш сме подготвени решавање на сите проблеми за вас. Ве молиме да го потврдите приемот штом ќе ја прими пратката. Ние се надеваме да се направи на долгорочни бизнис со вас. Ако сакате да се купи повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас за попуст. Ви благодариме!
Контакт :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.
Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки
Техничка Поддршка :
Ние да секој обид да се одговори на вашите технички прашања. ние нудиме целосна документација & отстранување проблеми отстранување проблеми за поголемиот дел од нашите објекти. Ако објектот има надградба на софтвер, не можеме да испратите ажурирање на софтвер за слободни преку е-маил.

Основните својства

Бренд Име:
Keyecu
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Додатоци на производот