0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
KEYECU Замена 3 Копчето Smart Далечинскиот Клуч Школка Случај ФОБ За HYUNDAI Santa Fe ix45 Неисечени Празно Сечилото

KEYECU Замена 3 Копчето Smart Далечинскиот Клуч Школка Случај ФОБ За HYUNDAI Santa Fe ix45 Неисечени Празно Сечилото

DEN 705.00
DEN 801.12
Това е достапна

Количина на стоки


Замена 3 Копчето Smart Далечинскиот Клуч Школка Случај ФОБ За HYUNDAI Santa Fe ix45 Неисечени Празно Сечилото 100% Сосема Нов! Висок Квалитет, Ова е сосема нов 3 копчето на далечинскиот клуч случај со неисечени сечилото Тоа се вклопува со автомобили на 2013-2014 година HYUNDAI Santa Fe (ix45)
и други модели со иста во потрага примероци на насловната слика. . Совршена замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните сечилото
Вие буквално може да се стави вашиот immobiliser во добиете клучот да се намали вашиот автомобил профил и подалеку одите
Внатрешниот далечински не е вклучена во оваа аукција. Можете да го користите вашиот стар далечинскиот
Овој далечински случај, исто така доаѓа со логоа .
Ако користите вашиот стар далечински тогаш нема програмирање бараат. Само добиете нож се сече од вас локалните locksmith
Ова е по пазарот замена случај
Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет
Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите делови на кое копче, доколку вашиот клуч имаат ист профил, ова ќе одговара на вашиот автомобил
Ве молиме споредете ги внимателно пред ставање ред
Превозот Термини :
Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот.
Овој пакет ќе се испраќаат надвор преку Хонгконг Воздухопловната Пост, EMS, UPS или DHL.
Предмети ќе се провери внимателно пред пратката.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно.
Превозот Време :
1-3 дена за процесирање на нарачката по исплата е расчисти.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS, DHL , 15-30days. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас, но купувачи е одговорен за враќање превозот цена.
Ве молиме не двоумете се да ни e-mail доколку имате било каков проблем со објектот ќе нареди. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО. Ве молиме да не оставите лош повратни информации за нас, бидејќи ние секогаш сме подготвени решавање на сите проблеми за вас. Ве молиме да го потврдите приемот штом ќе ја прими пратката. Ние се надеваме да се направи на долгорочни бизнис со вас. Ако сакате да се купи повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас за попуст. Ви благодариме!
Контакт :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.
Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки
Техничка Поддршка :
Ние да секој обид да се одговори на вашите технички прашања. ние нудиме целосна документација & отстранување проблеми отстранување проблеми за поголемиот дел од нашите објекти. Ако објектот има надградба на софтвер, не можеме да испратите ажурирање на софтвер за слободни преку е-маил.

Основните својства

Бренд Име:
Keyecu
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Додатоци на производот