0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
PINECONE за SSANG YONG ACTYON ПРЕТСЕДАТЕЛ Копчиња 3 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копчиња Неисечени Месинг Празно Сечилото Директно ABS Копче Школка 1PC

PINECONE за SSANG YONG ACTYON ПРЕТСЕДАТЕЛ Копчиња 3 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копчиња Неисечени Месинг Празно Сечилото Директно ABS Копче Школка 1PC

DEN 319.00
DEN 335.52
Това е достапна

Количина на стоки


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Копче : 3 Копчиња
Логото налепница : НИКОЈ
Клучни Празно : Да
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Карактеристики :
1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
2. Клучни случај и неисечени копче сечилото само.Не електронски internals.
3. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер со оригиналниот. Оригиналниот клуч нож не може да се отстрани.
4.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени!
Fitment :
За SSANG YONG ACTYON ПРЕТСЕДАТЕЛ
Важна Забелешка :
1. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3. Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
1 Компјутер Копче Школка
1. Превозот Во Светот
2. Нарачки Обработени во Рок од 5 дена по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени.
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
4. Превозот метод ние се нудат е Кина Пост воздух Mail, па ако сакате да се
Изберете DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува
Така превозот време може да се br подолго отколку што вети, особено за време на сезона.
Па ве молиме да бидете трпеливи.
6. Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење
Информациите од официјалната веб-страница.
1. Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригиналното пакување и состојба.
3. Ако Наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира.
на reshipment или враќање на средствата за вас.
4. Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.
1. Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригиналното пакување и состојба.
3. Ако Наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира.
на reshipment или враќање на средствата за вас.
4.Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.

Основните својства

Производителот Дел Број:
1
Другиот Дел Број:
1
Бренд Име:
Pinecone
Материјал Тип:
ABS Школка Месинг Сечилото
R/C Функција:
Со
Осветленост Дел Број:
1
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина(Копно)

Додатоци на производот