0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Smart автомобил за повикување 5 копче KOBJTF10A 434 Mhz за Jaguar remtekey

Smart автомобил за повикување 5 копче KOBJTF10A 434 Mhz за Jaguar remtekey

DEN 1149.00
DEN 1915.20
Това е достапна

Количина на стоки


Smart автомобил за повикување 5 копче KOBJTF10 A 434 Mhz за Jaguar Копчето : 5 Фреквенција : 434 Mhz FCC ID : KOBJTF10 A Работа на : за Jaguar
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот оригинален клуч изгледа токму иста со слика, ако не сте сигурни, ве молиме оставете порака или да ја испратите фотографија на вашиот клуч, ние ќе ви помогнат да comfirm. Ако ви треба нешто или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата storekeeper!

Основните својства

Осветленост Дел Број:
KOBJTF10A
Бренд Име:
remtekey
Прилагодување:
Yes
Другиот Дел Број:
KOBJTF10A
Производителот Дел Број:
KOBJTF10A
R/C Функција:
Со
Материјал Тип:
Електронски
Тип:
smart key
FCC ID:
KOBJTF10A
Фреквенција:
434 Mhz
Копче:
5
Работа на:
За Jaguar
Состојба:
Бренд Нови

Додатоци на производот