0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Висока верност 3,5 ММ автомобил помошен mp3 плеер кабел бесплатен превозот

Висока верност 3,5 ММ автомобил помошен mp3 плеер кабел бесплатен превозот

DEN 432.00
DEN 480.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Специјални Функции:
MP3 Плеери,Полнач
Бренд Име:
HAOBA
Објектот Големина:
M
боја:
Жолта
Име На Модел:
485
Напон:
5V
OSD Language:
Англиски
Инсталирајте Големина:
1 Din
Радио Одговор Пропусен Опсег:
5
Компјутерската Меморија Големина:
1
Објектот Тежина:
10g
Резолуција:
1
Големина На Дисплеј:
1.1
Материјал Тип:
Метал
Од Моќ:
5

Додатоци на производот