0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
За Мицубиши Pajero V97 2006~2017 LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV

За Мицубиши Pajero V97 2006~2017 LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV

DEN 15676.00
DEN 16677.12
Това е достапна

Количина на стоки


За Мицубиши Pajero V97 / За Мицубиши Shogun2006~2017 За Мицубиши Montero (Северна Америка) За Мицубиши Pajero Супер Надмине (Индонезија) Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПА

За Мицубиши Pajero V97 / За Мицубиши Shogun2006~2017 За Мицубиши Montero (Северна Америка) За Мицубиши Pajero Супер Надмине (Индонезија) Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПА
Navi Мапата За Слободни
Ние Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / Подлога
Тоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу Софтвер
Па Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).
PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,
и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,
и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.
Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) Модели
Па и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.
За избирање јазик :
ПРОЦЕСОР : Quad-Core
Оперативен СИСТЕМ Андроид
MEDIO
Музика формат MP3/WMA/AAC/RM/LFAC и така така
видео формат "MPEG-1/2/4/H264/H263/VC1/RVRMVB/Div X/Sorenson Искра/Искри/VP8/AVS Поток"
фото формат JPG/BMP/JEPG/GIF/PNG
Радио FM : 76.0 MHz-108.0 MHz
СУМ : 522 KHz-1620 KHz
Vidio излез спектар 1.0 V-1.2 V(75Ω)
Компатибилни DVD Диск/DIVX/MP4/MP3/MP2/VCD
Тест Напон 13.8 V
Максимална излезна моќност 4*45 W
Vidio излез спектар 1.0 V-1.2 V
Компатибилни DVD Диск/DIVX/MP4/MP3/MP2/VCD
GPS
Оперативен систем Андроид
Поддршка на Мапата Андроид СТАН Мапа
Главната Frenqency 1.6 GHz
Мапата Решение 1024 Up
WIFI
Напојување Vcc_3.3 V
Suppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B/g/n компатибилен WLAN
Интерфејс тип USB2.0
Фреквенција 2.4-2.484 GHz
Модулација OFDM/DBPSK/DQPSK/CCK
RF Моќ 15d BM
•High Definition Резолуцијата Целосен Екран На Допир
повеќе појасна 1024*600p да се прикаже
•Вграден Bluetooth Слободни Раце со A2 DP
•Вграден WIFI
•GPS средно планета навигација
•Изградена-во FM/AM Радио
•Поддршка за USB и SD Читач на картички
•ТВ, PAL/NTSC/SECAM Систем Компатибилен (Изборен)
•MP3/MP4/AVI/ASF/JPG/WMA
•Поддршка за Rear View Camera
•Електронски Анти-Шок Заштита
•4 Канал РКА Preamp Излез / 1 Subwoofer Излез
•Позадина На Екранот За Избор На Функцијата
•AV влез/излез (вклучувајќи обратна текст)
•Оригиналниот Воланот Контрола Компатибилен
•Меѓусебно Контрола на Android и i OS
По желба :
• RDS
• ДИГИТАЛНА-T Дигитална ТВ
• ISDB-T Дигитална ТВ во Врска со Плаќање :
Како да се плати :
https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_US
Можете да Кликнете на овој линк да се научат како да се плати.
Начин На Плаќање :
За Превозот :
Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.
Ние обично брод од страна на DHL, FEDEX, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачите.
Се врати и Гаранција :
Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година гаранција за квалитет на политиката за сите наши Производи.
Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас!
Купувачот Трошоци враќање превозот цена.
Повратни информации :
Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.

Основните својства

Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Руски,Шпански,Турски,Руски,Кинески (Традиционалните),Фински,Арапски,Француски,Германски,Англиски,Португалски,Тајландски
Име На Модел:
За Мицубиши Pajero V97 2006~2017
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,DVD-RAM меморија,Mp4,CD,dvd,WMA
Din:
Двојно Din
Оперативен Систем:
Андроид
ROM:
16g
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,Built-in GPS,Радио Тјунер
Напон:
12V
Објектот Тежина:
5.4kg
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Големина На Дисплеј:
7
Мицубиши Модел:
Eclipse
RAM меморија:
1G
Резолуција:
1024*800
Материјал Тип:
собранието
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Од Моќ:
40
Интерфејс:
оригиналниот
Бренд Име:
Liislee
Eclipse-Година:
2006 година
Објектот Големина:
35cm * 26cm * 20cm
Макс Надворешна Меморија:
64g

Додатоци на производот