0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
Jameo Авто Автомобил Вратата Scuff Лента Налепница Браник Ленти за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat Jetta Голф 4 6 7 Поло Mk5 Mk6 Tiguan Додатоци

Jameo Авто Автомобил Вратата Scuff Лента Налепница Браник Ленти за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat Jetta Голф 4 6 7 Поло Mk5 Mk6 Tiguan Додатоци

DEN 57.00
DEN 66.24
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
JAMEO АВТО
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
Автомобил Вратата Ленти за Фолксваген
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници

Додатоци на производот