0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Нови Пристигнување!! 1.5 CM*3Meter DIY Рефлексивни Налепница Автомобилот прозрачна лента Автомобил Лента Декорација Налепница

Нови Пристигнување!! 1.5 CM*3Meter DIY Рефлексивни Налепница Автомобилот прозрачна лента Автомобил Лента Декорација Налепница

DEN 134.00
DEN 157.92
Това е достапна

Количина на стоки


Функција : Бренд : 3 M Точка Име : автомобил рефлексивни филм/автомобил рефлексивни лента/автомобил рефлексивни налепница Availabe Боја : Црвена,Сива бела, сина,жолта Големина : 1.5 cm*3 Meter, 45.7 Метри/roll за целосна автомобил Употреба : за автомобил/мото/велосипед
Пакет : 1.5 cm* 3 Meter Рефлексивни Налепница
МИНИ MD80 DV DVR СПОРТСКИ ШЛЕМ CAM ВЕЛОСИПЕД МОТОР КАМЕРА за ВИДЕО и АУДИО РЕКОРДЕР US$ 15.29 /парче
Автомобил LED Decal Логото Светлина Значка Амблем Налепница Копија Светилка За Hyundai IX35 14.5 X 7.3 CM US$ 6.29 /парче
2 ПАРЧИЊА x Автомобил Скриени LED Стрелка Светла 14-СМД 1210 Автомобил Страна Огледало Пак Сигнал Индикатори декоративни светилки обратна насока US$ 6.99 /многу
парчиња / многу
10pcs/многу Висока-квалитет на Велосипед Автомобил, Мотор LED Тркала Светлина вентилот на Гумата Тркала Зборуваше Светлина US$ 8.29 /многу
парчиња / многу
2 парчиња H3 Леќа 12v 11 W Висока Моќност Светлата за Магла Светлина Автомобил ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка Бела US$ 18.99 /многу
парчиња / многу
1 Pair Грешка Слободни 3528 24 SMD LED Табличка Светлина, Крушка Светилка за AUDI TT П5 А4 А5 S5 US$ 21.69 /пар
10 PCS X H11 18 SMD 5050 LED Магла Светло Светла Светилки Сијалица, DC 12 V 3.6 W US$ 22.99 /многу
парчиња / многу
4 PCS x Ba9s 8 Led 80 90 100 200 A4 A6 Внатрешни работи Страна Светилки White T4 W Canbus US$ 8.49 /многу
парчиња / многу

Основните својства

Бренд Име:
Тафт
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
#9002
Објектот Должина:
3m
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Дијаметар:
1.5cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
ПВЦ
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
ПВЦ

Додатоци на производот