0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Carmilla Автомобил Хром Rearview Огледало Заштита Покрие ретровизорот Налепница за Peugeot 208 2008 2014 2015 2017 Делови

Carmilla Автомобил Хром Rearview Огледало Заштита Покрие ретровизорот Налепница за Peugeot 208 2008 2014 2015 2017 Делови

DEN 678.00
DEN 745.44
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Објектот Должина:
1inch
Налепница Сместување:
Rearview Огледало
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
carmilla
Име На Модел:
Автомобил Rearview Огледало Покритие за Peugeot 2008
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
ABS

Додатоци на производот