0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Atreus 16pcs Тркало на Автомобилот Налепници Decals 14 Рефлексивни Rim Лента За Toyota Avensis c-hr RAV4 Киа Рио Хонда граѓански Hyundai tucson

Atreus 16pcs Тркало на Автомобилот Налепници Decals 14 Рефлексивни Rim Лента За Toyota Avensis c-hr RAV4 Киа Рио Хонда граѓански Hyundai tucson

DEN 159.00
DEN 199.20
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на парична Казна изработка, водоотпорен,да се спречи bask во Боја е постојана, не исчезнат Adhesiveness е подобро, не е лесно да се падне Секоја лента се прибл. 21cm во должина & 0.9 см во ширина. Одговара за 14 инчи мотоцикл/автомобил rim мрачно тркала На rim лента направи вашиот автомобил да имаат убаво изгледа и повеќе атрактивни Употреба : Прво Чиста позиција на тркала да се држиме за Инсталација на облик на налепница, за разлика од позицијата на стап, генерално треба да биде од надвор кон внатре Означени од двете страни на воланот, ефектот ќе биде подобро Fitement : Вклопат за повеќето од велосипед, мотоцикл, автомобил тркала на 14 инчи Спецификации : Материјал : ПВЦ Должина : Околу. 21cm/ 8.27" Ширина : Прибл. 0.9 cm/0.35" Пакет Содржина : 1 x 16 Компјутери Ленти Налепници
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Основните својства

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
Име На Модел:
за универзален автомобил
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
0.9cm
категорија:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Должина:
21cm
Бренд Име:
Atreus
Материјал Тип:
ПВЦ

Додатоци на производот