0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
ТАТО Логото Автомобил Тело Налепница Авто Прозорец Декоративни Амблем Значка Decals За Фолксваген Поло Audi A4 B6 Седиште Леон Peugeot 308 Ford Fiesta

ТАТО Логото Автомобил Тело Налепница Авто Прозорец Декоративни Амблем Значка Decals За Фолксваген Поло Audi A4 B6 Седиште Леон Peugeot 308 Ford Fiesta

DEN 108.00
DEN 144.00
Това е достапна

Количина на стоки

ТАТО Логото Автомобил Тело Налепница Авто Прозорец Декоративни Амблем Значка Decals За "Фолксваген" Поло Audi A4 B6 Седиште Леон Peugeot 308 Ford Fiesta
Детали 1. Материјал : пластични 2. Пакет вклучувајќи : 1pc автомобил налепница 3. 100% нови,никогаш не се користи Драги пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Основните својства

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
QYJSD
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
18.4cm
категорија:
Налепници
Модел:
Други
Објектот Висина:
0.1cm
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
18.4cm
Објектот Ширина:
2.9cm
Тип:
Други 3D Налепница
Име На Модел:
За ТАТО
Материјал Тип:
Пластични
Вид На Налепница:
Други
Налепница Сместување:
Целото Тело

Додатоци на производот