0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-47 %
3А Мини USB Автомобил Полнач за Брзо Полнење 3.0 Мобилен Телефон за во Автомобил-конектор за Универзален Адаптер за iPhone, Samsung Xiaomi Автомобил Полнач за Телефон

3А Мини USB Автомобил Полнач за Брзо Полнење 3.0 Мобилен Телефон за во Автомобил-конектор за Универзален Адаптер за iPhone, Samsung Xiaomi Автомобил Полнач за Телефон

DEN 120.00
DEN 226.08
Това е достапна

Количина на стоки


3А Мини USB Автомобил Полнач за Брзо Полнење 3.0 Мобилен Телефон за во Автомобил-конектор за Универзален Адаптер за i Phone, Samsung Xiaomi Автомобил Телефон USB Полнач
За Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно .
За Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање & Наплата
1.Ако имате дефект на стоки, сакате да се вратите или попуст. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пратката. Сите се врати стоката мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци. Клиентот е одговорен за превозот обвиненија на врати стоката.
2. Ние ќе рефундирање на парите да ти кога ќе се врати стоката. Или замени стоката за вас.
3. Некаде Воздухопловната пропушти некои поштенски, ние ќе рефундирање на цена и превозот надомест кога не можете да добиете на вашите производи.
4. Ние ќе се справи со рефундирање во 3 работни дена кога ќе се добијат информации од вас.
За Повратни Информации
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни. ние искрено се надеваме дека ќе може да ни остави позитивни Повратни информации, за било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку (Моите Пораки) или (Прашајте го Продавачот Прашања), Трговија менаџер, пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши било каков проблем и да ги задоволи вашите потреби.

Основните својства

Компатибилен Бренд:
SONY,Meizu,Blackberry,LG,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
USB Порти:
1
Број На Модел На:
Мини Брз Полнач 3.0 Брз Автомобил Полнач
Бренд Име:
sindvor
Излезен Интерфејс:
USB
Извор На Енергија:
USB,Автомобил Полесни Слот
Квалитетот сертификација:
CE,RoHS
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
Qualcomm Брзо Полнење 3.0,Qualcomm Брзо Полнење 2.0
Тип:
Автомобил Полнач
На текст:
12-24V/2.4 НА
Излез:
3.6 V-6.5 V/3А
функција 1:
Брзо Полнење 3.0 Мини Автомобил Полнач
Карактеристика 2:
Универзална /КК 2.0/КК 3.0 3 тип за
функција 3:
Полнач за телефон
карактеристика 4:
Мобилен Телефонски Апарат
Карактеристика 5:
автомобил полнач за телефон
Функција 6:
Полнач За Телефон
Карактеристика 7:
USB полнач
Функција 8:
автомобил-полнач
Карактеристика 9:
samsung автомобил полнач
Карактеристика 10:
USB полнач за автомобил

Додатоци на производот