0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
5PCS 4078 Мали Conversion Type Реле 12V/24V 8 Пина 2A ТФ 4078-2C-5V-0.2 W

5PCS 4078 Мали Conversion Type Реле 12V/24V 8 Пина 2A ТФ 4078-2C-5V-0.2 W

DEN 206.00
DEN 229.44
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

боја:
12V, 24V
Бренд Име:
VENSTPOW

Додатоци на производот