0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Сина Led ОСВЕТЛЕН КАМШИК 5 pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Рокер Switch за ARB Carling NARVA стил Замена Морски Одделение

Сина Led ОСВЕТЛЕН КАМШИК 5 pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Рокер Switch за ARB Carling NARVA стил Замена Морски Одделение

DEN 239.52
Това е достапна

Количина на стоки


Опис :
1.Иста големина како ARB/Carling/NARVA прекинувачи.
(има лице површина со големина од 50mm x 25мм и користи стандард din големина монтажа дупка на 37.2 mm x 21.2 mm.Ве молиме проверете ја големината пред да понуда.)
2.Водоотпорен IP 68,Еден Пол Единствен Фрли НА-ИСКЛУЧУВАЊЕ,црна тврда површина рокер.Номинална на 20amp/12v и 10amp/24v.
3.Краток спој заштита, заштита од преоптоварување, во однос на поларитетот пресврт заштита.
4.Двоен LED светла во СИНА боја.Горниот дел од светлината е кога прекинувачот е притиснат ДО.Долниот светлина, може да се жичен да се одделат цртичка светлина коло.(две премиум Led диоди емитира атмосфера зрак, може да се види јасно во темнината.)
5.Погоден за Автомобил,Брод,Морски,Јахта,RV,АТВ,UTV. Можеби и вие така, како што се :
Пакет Содржина :
1x Само еден Прекинувач (без жица)
Плаќање :
1. Плаќањето мора да се примени во рок од 3 Дена од датумот на купување.
2. Ве молиме оставете белешка кога остварувате плаќање ако имате било какви посебни барање (бои/големина).
3. Нормално, налози ќе бидат обработени и веднаш испратени на 24-48hrs, па ние НЕ прифаќаме никакви e-mail/Message предвид пред или откако ќе нарачки.
4.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме да ги прочитате сите услови внимателно кога ќе го купите. Ви благодариме !
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 24-48 часа по целосната уплата. (исклучува време на викендите и празниците)
Ние брод на САД од страна на e Packet. Тоа трае околу 7 - 20 работни дена.Ние брод друга земја со следење на број од Сингапур или Хонг Конг Воздух mail. Овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде.Нормално, превозот време за да повеќето земји е од 15 до 25 работни дена.(Освен РУСИЈА,ШПАНИЈА,БРАЗИЛ,МЕКСИКО,БЕЛОРУСИЈА и така натаму.)
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 28 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги провери и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Други Политики :
Сите предмети биле тестирани и се прегледуваат внимателно пред да биде испратен.
Во случај на објектот се неисправни кога ќе се добие тоа, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го организира наплата и reship. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на packge.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме да го прочитате сите услови внимателно пред да го купат. Ви благодариме !

Основните својства

Бренд Име:
BANDC
Година:
2017
Име На Модел:
171
Објектот Должина:
3.72cm
Специјални Функции:
Сина LED СВЕТИЛКА
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
Материјал Тип:
Црна цврста површина рокер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
55g
Објектот Ширина:
2.12cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
боја:
сина led

Додатоци на производот