0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
5PCS T90 Мали Conversion Type Реле 12V 5 Иглички 30A T90-12VDC-ТФ-В

5PCS T90 Мали Conversion Type Реле 12V 5 Иглички 30A T90-12VDC-ТФ-В

DEN 457.00
DEN 507.84
Това е достапна

Количина на стоки

1. Висока моќност&ниска цена 2. 30 A префрлување способност 3. Помала од 1 W серпентина моќ 4. Отворен затворен тип на располагање 5. Класа B/F се достапни 6. Во согласност со Ro HS,ELV директивата

Основните својства

Бренд Име:
VENSTPOW

Додатоци на производот