0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-32 %
LEEWA 4x131mm Автомобил SMD LED Ореол Прстени Ангел Очи светилки drl Главата Светилка За Lada VAZ 2106 Светлина Бела/Сино/Жолтите #CA1103

LEEWA 4x131mm Автомобил SMD LED Ореол Прстени Ангел Очи светилки drl Главата Светилка За Lada VAZ 2106 Светлина Бела/Сино/Жолтите CA1103

DEN 1289.00
DEN 1896.00
Това е достапна

Количина на стоки


Компатибилност Компатибилност За Lada VAZ 2106 Општи Материјал Поликарбонат покрие/ПХБ/LED Светло Достапни Бела Боја/Сино/Жолтите Диск од страна на Возачот + Жици се Подигнат Контрола од страна Plug&Play Апликација на Денот водење светлина Спецификации Emitter Тип LED Чип Вид 3528-СМД Вкупно Emitters 2x 57 LED,2x 57 LED Напон DC12 V Тековната 0.2~0.4 Сум Моќ 4 W~6 W Животен Век околу 50.000 часа повеќе Водоотпорен Не Пакување Листа 4 X SMD Ангел Очи прстен 1 X Ангел Око Прстен Жица темперамент

Основните својства

боја:
Бела, Сина, Жолта
Бренд Име:
LEEWA
Дијаметар:
110mm
Тип На Објект:
Ангел Очи
Име На Модел:
CA1103

Додатоци на производот