0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
YCCPAUTO H7 Светилка Носителот на Магла Светилки Адаптер База за Форд Фокус 2017/Fiat 500/Land Rover Discovery Штекер Headlamp Светлина База 2 ПАРЧИЊА

YCCPAUTO H7 Светилка Носителот на Магла Светилки Адаптер База за Форд Фокус 2017/Fiat 500/Land Rover Discovery Штекер Headlamp Светлина База 2 ПАРЧИЊА

DEN 92.16
Това е достапна

Количина на стоки


започнете со nd YCCPAUTO H7 Светилка Носителот на Магла Светилки Адаптер База за Форд Фокус 2017/Fiat 500/Land Rover Discovery Штекер Headlamp Светлина База 2 ПАРЧИЊА
Спецификација : име на Производ : H7 сијалица носителот Материјал : пластични Боја : црна Тип : LED приклучок, адаптер, крушка носител на Функција : ви Овозможи лесно да се инсталира на резервни LED конверзија комплет без измена или уништување на оригиналните приклучок. Fitment : Одговара за Land Rover Discovery Одговара за Форд Фокус 2017 Ниска зрак Одговара за Fiat 500 ви Овозможува да инсталирате H7 LED светлата светилки цврсто и брзо назад кон оригиналната headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок Пред да го купите, ве молиме потврдете го вашиот халоген сијалица прскалки за да се потврди компатибилноста Пакет Вклучува : 2 парчиња H7 светла база

Основните својства

Бренд Име:
YCCPAUTO
Име На Модел:
за Land Rover Discovery/Форд Фокус 2017/Fiat 500
Тип На Објект:
светилка носителот
користат за:
за Форд Фокус 2017
Специјални Функции:
h7 светилка носителот адаптер приклучок
боја:
Црна
Количина Вклучуваат:
2 парчиња
Име:
h7 светилка носителот
користете for1:
за Fiat 500
користете for2:
За Land Rover Discovery

Додатоци на производот