0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
Автомобил LED Светло За Седиште Леон 2013 2014 2015 2017 Автомобил-стил, Предниот Браник LED Магла Светло за Магла Светилка Лево Возачот Страна

Автомобил LED Светло За Седиште Леон 2013 2014 2015 2017 Автомобил-стил, Предниот Браник LED Магла Светло за Магла Светилка Лево Возачот Страна

DEN 1619.00
DEN 2279.52
Това е достапна

Количина на стоки


Висок Квалитет на Предните LED Магла Светилка Магла Светлина
За Седиште Леон 2013 -2017
Информации за производот Состојба : Нова Резервни Магла Светлината Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Моќ : 6.6 W Боја tempertature : 5000 K Гаранција : 1 Година Ограничени Пакет : 1 x Лево Возачот Страна
Вистински Фотографии :
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Основните својства

Специјални Функции:
правец на ветер
Објектот Тежина:
1.6kg
Материјал Тип:
ABS + PC + PEI
Бренд Име:
DFLA
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
правец на ветер
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
9cm

Додатоци на производот