0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
1Pair Магла Светлина Собранието Автомобил Предни Светла за Магла Светла за Домување Леќа Јасна Без Светилки За BMW E60 E90 E63 E46 323i 325i 525i

1Pair Магла Светлина Собранието Автомобил Предни Светла за Магла Светла за Домување Леќа Јасна Без Светилки За BMW E60 E90 E63 E46 323i 325i 525i

DEN 1184.00
DEN 1246.08
Това е достапна

Количина на стоки


Функција :
1. 100% Сосема нов, никогаш не се користат или се инсталирани.
2. ОЕМ квалитет fitment, ја заменува оригиналната светла за магла.
3. Директни гром на замена, нема промена потребни.
4. Производот не доаѓа со упатства за инсталација, ве молиме обратете се до продавница/фабрика упатство за инсталација.
Спецификација :
-Боја : Црна
-Материјал : Acrylonitrile Butadiene Styrene
-Леќа : Јасно
-Светилки : НЕ се Вклучени
-Количина : Еден Пар
-Поставување на Возило : Напред, Лево, Десно
-Дел Број : 63176910792 , 63176920704 , 63176910791 , 63176920703
Fitment :
за BMW 323i 2006-2009 База Седан 4-Вратата
за BMW 325 Ci 2003-2006 Сите
за BMW 325i 2006 База Седан 4-Вратата
за BMW 328i 2007-2009 База Вагон 4-Вратата
за BMW 328xi 2007-2008 База Вагон 4-Вратата
за BMW 330 Ci 2003-2006 База Конвертибилна/Купе 2-Вратата
за BMW 330i 2006 База Седан 4-Вратата
за BMW 335i 2007-2009 База Седан 4-Вратата
за BMW 335xi 2007-2008 База Седан 4-Вратата
за BMW 525i од 2004 до 2007 година на Сите
за BMW 525xi 2006-2007 База Седан 4-Вратата
за BMW 530i од 2004 до 2007 година на Сите
за BMW 530xi 2006-2007 Сите
за BMW 545i 2004-2005 База Седан 4-Вратата
за BMW 550i 2006-2007 База Седан 4-Вратата
за BMW 645 Ci 2004-2005 Сите
за BMW 650i 2006-2009 Сите
за BMW X3 2004-2006 Сите
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме бидете сигурни дека оваа точка одговара за вашето возило пред да ја купите.
Пакет Се Вклучени :
Еден Сет на Светла за Магла (десна и лева страна) без претходно инсталирани светилки
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
Налози се обработуваат во 1-2 работни дена по вашата нарачка е направен (со исклучок на викендите).
Ве молиме овозможи 24-48 часа за вашиот следење на детали за ажурирање.
ЦАРИНСКИ И ДАНОЦИ
Бидејќи Давачки и даноци се разликуваат од земја и од она што беше наредено,ние не сме во можност за снабдување на
проценетите трошоци. Но, ние се користи да се изјасни обичаи со ниска вредност за да се избегне царинската плаќаат висок данок.
Ако имате било speacial услов кога ќе го поставите цел,ве молиме да ни оставите порака.
△Такси превозот и даноци нема да бидат вратени за пакети кои се одбиени поради ДДВ/давачки.

Основните својства

За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
Audew
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Име На Модел:
Други
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.66kg
Објектот Дијаметар:
91cm
Материјал Тип:
Acrylonitrile Butadiene Styrene
Специјални Функции:
no
боја на светлина:
Бела

Додатоци на производот