0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
SONAR бренд за Lexus GS300 GS350 GS430 GS450 2006-2010 година ДОВЕДЕ Опашка светла Собранието Црна Домување Врвен Квалитет Лесно се Инсталира

SONAR бренд за Lexus GS300 GS350 GS430 GS450 2006-2010 година ДОВЕДЕ Опашка светла Собранието Црна Домување Врвен Квалитет Лесно се Инсталира

DEN 25877.00
DEN 28752.00
Това е достапна

Количина на стоки


SONAR бренд за Lexus GS300 GS350 GS430 GS450 2006-2011 година ДОВЕДЕ Опашка светла Црна Домување за Избори
Овие опашка светла во голема мера да ги подобрат изгледот на вашето возило. Сакате да го покаже автомобилот изгледа? Или само нешто што ги задоволуваат вашиот личен вкус?
Не гледам подалеку од нашите високо квалитетни опашка светла. Нашите опашка светлата се изработени во високо квалитетни материјали за да се обезбеди изглед, трајност и fitment.
Овие LED Опашка светла се со цел да се подобри изгледа и видливост за вашето возило.
Тие се направени од страна на ОЕМ ISO одобрени и овластени производители. Повеќето од нив со ТОЧКА & SAE Одобрени.
Тие се направени со ОЕМ стандард за квалитет и се наменети за акции светла директна замена. 1. Стил : Опашка светла. 2. Боја : Црна Домување. (Ако не е достапен, Ќе брод на еден со акции ) 3. Состојба : Нова. 4. Пакет се Вклучени : Еден Сет на Опашката светла. (Лево и Десно Опашка светлата за еден автомобил употреба). 5. Со цел да се подобри изгледа и видливост за вашето возило. 6. ОЕМ одобрени и ISO сертифицирана. 7. За Директна замена. 8. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
Производ Фотографии :
Друга Боја-Црвен Чад Се Достапни : Available :
Совети за Купувачите : 1. Некои од нашите светла модели ќе ја користите вашата сопствена оригинална автомобил сијалица. 2. Домување е донесен УВ третман 3. Површината стврднување третман 4. Внатрешната за домување анти-магла третман 5. Опашката светла и за LHD & RHD автомобили. LHD /Левата рака диск : Возачот страна е Левата страна во автомобил & Вози на десната страна на патот; RHD /Десен диск : Возачот страна е Десната страна во автомобил & се Вози по левата страна на патот; 6. Инсталација : Само Plug & play, Лесна инсталација. Речиси сите светла се исти приклучок за точно автомобили. Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купувачот да го инсталирате & бараат помош од локалниот пазар, како што се 4 S Продавница или Поправка Продавница или Подесување Продавница. 7. Т тој боја на LED лента ( Паркинг светлина или Извршување на светлина) се прикажани на сликите може да изгледа како портокал, додека вистинската боја е црвена. 8. Светлата се добро спакувани во една картонска како што имаат богато искуство. Вие не треба да се грижите пакетот. За Цел : Плаќање, Ние да се Прифати : ЗАЧУВАМ, QIWI, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, секое Плаќање се поддржани од Aliexpress. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се плати веднаш, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Превозот EMS, Пост, DHL , FEDEX, ТНТ, UPS-от и сл. EMS и Кина Пост се склопот на превозот метод. Ако сакате да се избере побрзо express,како DHL,UPS-от,итн. Ве молиме контактирајте со нас. Испорака ве Молиме да го потврдите вашето информации кога ќе ги нарачате. 1. Примачот Име И Презиме : 2. Телефон за контакт Бр. : 3. Превозот адреса : 4. Post code/ поштенски код : Еднаш на плаќање е потврдено,ние ќе брод тоа од околу 1-3 дена. Ние брод на Адресата која ја остави во Aliexpress. Па ве молиме бидете сигурни дека вашите контакт информации се точни. Време на испорака ќе бидат погодени од празници, лошите временски услови, царина итн. Внимание : ве Молиме отворете и проверка на предмети, бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете. Инаку, нема да има гаранција против превоз! По Продажба на Услуги : Ако не сте задоволни со нашите производи или било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги реши проблемите веднаш. Ние секогаш се прават нашите најдобри напори за да се даде задоволително решение. Политика на враќање : Да било враќа се бара : Чекор 1), Контактирајте со нас преку центарот; Чекор 2), да Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат; се Земе слики и vedios.

Основните својства

GS350-Година:
2009,2008,2011,2010,2007
Име На Модел:
xs
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
8kg
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Материјал Тип:
ABS/ПММА итн
Lexus Модел:
GS350
Бренд Име:
SONAR
Специјални Функции:
НАЗАД СВЕТЛА
Тип На Објект:
Задните Светла
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
GS300 GS350 GS430 GS450
Година:
2006-2010
боја:
Црна

Додатоци на производот