0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
За Мерцедес-Бенц W163 ML280 ML300 ML320 ML350 LED Опашка Светлина Чад Црна Боја 1998 До 2004 Година

За Мерцедес-Бенц W163 ML280 ML300 ML320 ML350 LED Опашка Светлина Чад Црна Боја 1998 До 2004 Година

DEN 20064.00
Това е достапна

Количина на стоки


Производ детални слики
Опис На Производот :
1.Стил : LED задни Светла.
2.Боја на домување : црн Чад.
3.Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка,2 ПАРЧИЊА/картон).
4.Надградите вашиот возило со racing изглед.
5.Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
6.Директна замена.
7.Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
8.Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.
9.Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.
Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Предност :
1. Сместување : анти-УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Интерни на домување : анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашата детална превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име откако ќе го поставите цел.
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.
Царински и увозни даноци :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
пријави. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно.
И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување. Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере.

Основните својства

Бренд Име:
SuperTuning
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
за Highlander
Објектот Тежина:
6kg
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Дијаметар:
40inch
Материјал Тип:
PC&ABC
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Леќа:
Не Се Вклучени
Автомобил Производител:
BMW
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
за W163 ML280 ML300 ML320 ML350
Година:
1998-2004 година
Тип На Објект:
Задните Светла

Додатоци на производот