0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
eOsuns LED tailwarning светлина + кочница светлина + пак сигнал задниот браник светлина возење рефлектор за Тојота chr C-HR

eOsuns LED tailwarning светлина + кочница светлина + пак сигнал задниот браник светлина возење рефлектор за Тојота chr C-HR

DEN 4332.00
DEN 4560.00
Това е достапна

Количина на стоки


БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.
3 функции во една светлина :
ниска светла за возење светлина
висока светла кочница светлина
flicker пак сигнал

Основните својства

Wattage:
no switch, add wireless switch
Објектот Тежина:
1kg
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Бренд Име:
smRKE
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Автомобил модел:
За Тојота CHR C-HR
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Додатоци на производот