0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
Столче покрие седиште опфаќа за Fiat linea мареа punto stilo tempra Авто Внатрешни Додатоци целосен сет Седиште Заштитник Опфаќа

Столче покрие седиште опфаќа за Fiat linea мареа punto stilo tempra Авто Внатрешни Додатоци целосен сет Седиште Заштитник Опфаќа

DEN 2534.00
DEN 2879.52
Това е достапна

Количина на стоки


Име на производ : столче покрие Земјата на Потекло : произведено во Кина е Применливо модели : погоден за сите автомобили, џип, ги собереш на автомобил, со независна потпирачи за глава камион. Карактеристики : 1. Материјал од мрежа и сунѓерот синтеза, удобно и да дише. 2. Лесно да се инсталира, може да се заврши дома, не треба професионално искуство. содржи : вкупно 11 парчиња 4 за седиште главата ограничувања, 2 за предните седишта, 1 за задните седишта, 1 за reat места backrest, 1 е управувачот маска, 2 за појаси.

Основните својства

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Бренд Име:
LCRTDS
Mfg Серија Број:
за 5 седиште маска
Материјал Тип:
Собираат Платно
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10

Додатоци на производот