0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
Столче покрие авто седиште опфаќа за chevrolet cruze captiva lacetti, ZDX MDX RDX,Седиште кордоба толедо ateca 2017 2015 година

Столче покрие авто седиште опфаќа за chevrolet cruze captiva lacetti, ZDX MDX RDX,Седиште кордоба толедо ateca 2017 2015 година

DEN 2534.00
DEN 2879.52
Това е достапна

Количина на стоки


Име на производ : столче покрие Земјата на Потекло : произведено во Кина е Применливо модели : погоден за сите автомобили, џип, ги собереш на автомобил, со независна потпирачи за глава камион. Карактеристики : 1. Материјал од мрежа и сунѓерот синтеза, удобно и да дише. 2. Лесно да се инсталира, може да се заврши дома, не треба професионално искуство. содржи : вкупно 11 парчиња 4 за седиште главата ограничувања, 2 за предните седишта, 1 за задните седишта, 1 за reat места backrest, 1 е управувачот маска, 2 за појаси.

Основните својства

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Бренд Име:
LCRTDS
Mfg Серија Број:
за 5 седиште маска
Материјал Тип:
Собираат Платно
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10

Додатоци на производот