0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
Столче покрие седиште опфаќа за dacia duster логан sandero автомобилски додатоци Пред & Задните Комплетен Сет

Столче покрие седиште опфаќа за dacia duster логан sandero автомобилски додатоци Пред & Задните Комплетен Сет

DEN 2534.00
DEN 2879.52
Това е достапна

Количина на стоки


Име на производ : столче покрие Земјата на Потекло : произведено во Кина е Применливо модели : погоден за сите автомобили, џип, ги собереш на автомобил, со независна потпирачи за глава камион. Карактеристики : 1. Материјал од мрежа и сунѓерот синтеза, удобно и да дише. 2. Лесно да се инсталира, може да се заврши дома, не треба професионално искуство. содржи : вкупно 11 парчиња 4 за седиште главата ограничувања, 2 за предните седишта, 1 за задните седишта, 1 за reat места backrest, 1 е управувачот маска, 2 за појаси.

Основните својства

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Бренд Име:
LCRTDS
Mfg Серија Број:
за 5 седиште маска
Материјал Тип:
Собираат Платно
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10

Додатоци на производот