0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
KOKOLOLEE Посебни стп Кожа столче опфаќа За Dacia Сите Модели Sandero Duster Логан розова авто додатоци за автомобил-стил

KOKOLOLEE Посебни стп Кожа столче опфаќа За Dacia Сите Модели Sandero Duster Логан розова авто додатоци за автомобил-стил

DEN 4656.00
DEN 6650.88
Това е достапна

Количина на стоки


Ве молиме да ни Кажете за вашиот автомобил марка и модел со цел да оставите порака,Ние ќе се Обезбедат посоодветни за вашиот автомобил седиште капак. ( На пример toyota camry 2012year )
Име На Производ :
Оригиналната цена :
Одделение :
KOKOLOLEE
169.99-229.99$
Квалификувани производ
Спецификации :
Боја :
Вреднување единица :
Одговара 98% модели на автомобили
5 бои
сет
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1)ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
3)Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4)На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5)УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7) врз основа на акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1)Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
2)Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,и вашиот телефонски број.
3)Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
4)Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира.
Ние ќе ги ажурира нови информации за KOKOLOLEE ! Среќните клиенти дури и ќе добиваат подароци од нас! Дојде и споделување вашите приказни за АВТОМОБИЛ ПАТУВАЊЕ со нас! Префрлување на фотографии и коментари се добредојдени! Ве молиме следете нас! 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже , ние ќе ви ги даде $2 или подарок . Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на СНС и facebook , им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $2 премногу.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Акура : MDX/ РЛ/TL/ ILX/ LEGEND/ TSX/ RDX/ ИНТЕГРА
АЛФА РОМЕО : БОКСЕР 1.6 V / GUILIETTA/ 33/75/90/145/146/147/148/155/156/159/164/166/BRERA/SPIDEN
AUDI : А2/A3/A4/A5/A6/О7/A8/50/80/90/100/100 AVANT/ 200/ П5/Q7
BMW : СЕРИЈА 1/СЕРИЈА 3/СЕРИЈА 5/СЕРИЈА 5 GRAND TURISMO/ СЕРИЈА 6/СЕРИЈА 7 X1/X3/Х5/X6
СЈАЈ : JINBEI HAISE/М1/М2
BUIK : RANDEVU/ LACKROS/ ПАРК АВЕНИЈА/ ЛЕ SABRE/ LUSERN/ СЕДАН
BYD : F0/F3
CADILAC : CTS/CLS/STS/FLITWOOD/SAVIL/ESCALANDE/SRX
CHRYSLER : НЕОНСКИ/PT CRUISER/STRATUS/ 300М/ SEBRING/CONCORDE
CHERY : БОНУС/КРСТ EASTAR/ INDIS/KIMO/M11/TIGGO/МНОГУ/АМАЈЛИЈА/ЗА/QQ6/SWET
CHEVROLET : ALERO/AVEO/EVADA/CAVALIR/CORVET/IMPALA/MALIBU/KALOS/LACETTI/LANOS/ REZZO/ OPTRA/TRI ПАЛТО/ VIVA/ UPLANDER/ CAPTIVA/КОБАЛТ/ EPICA/ CRUZE/ MALIBU/ NIVA/ ОРЛАНДО/ ИСКРА
CITROEN : BERLINGO/ BX/Ц1/C2/C3/C3 PICASSO/ C4 PICASSO/ C4 AIRCROSS/ C5/C6/C8/C15/ГШ/ LNA/ SAXO/ VISA/ XANTIA/ XM/ XSARA/ ZX/ C-CROSSER
DACIA : BERLINA/ ПАУЗА/ ДВОЈНА КАБИНА/ ЛОГАН/ SOLENZA/ SANDERO STEPWAY/ DUSTER
DADI : ШАТЛ/ SMOOHTING
DAEWOO : ESPERO/ EVANDA/ KALOS/ KORANDO/ LACETTI/ LANOS/ LEGANZA/ MATIZ/ MUSSO/ NEXIA/ NUBIRA/ RACER/ GENTRA/ REZZO
DAIHATSU : АПЛАУЗ/ ШАРАДА/ COURE/ FEROZA/ ГРАНД ПРЕМЕСТИ/ MOVE/ ROCHY/ SIRION/ TERIOS/YRV/ МАТЕРИЈА
DERWAYS : КАУБОЈ/ ШАТЛ/ АУРОРА
DODGE : DACOTA/ КАЛИБАР/ ПАТУВАЊЕТО/ NITRO/ НЕОНСКИ/ МАГНУМ/ СМЕЛ/STRATUS
FAW : ВИТА/ BESTURN
FIAT : ALBEA/BRAVA/ БРАВО/ CINQUECENTO/ CROMA/OOBLO/ ДОГАН/ ИДЕЈА/ KARTAL/ LINEA/ МАРЕА/ MULOPLA/ ПАНДА/ PALIO ПОЛУПАНСИОН/ PALIO SW/ PUNTO/ REGATA/ RITMO/ SEICENTO/ СИЕНА ЈА/ STILO/ SAHIN/ TEMPRA/ TIPO/ ООН (W/0 ТУРБО) /124/ 126 BIS/ 131/ 133/ 500
FORD : CAPRI/ ПРИДРУЖБА/ EXPLORER 4 X4 / FESTIVA/ FIESTA/ ФОКУС/ ФОКУСОТ C-MAX/ FUSION/ GALAXY/ GRANADA/ КА/ KUGA/ ОДМЕТНИК/ MONDEO/ ОРИОН/ СОНДА/ ПУМА/ RANGER/ ШКОРПИЈА/ СИЕРА/ TAUNUS/ ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ COMBI
GAZ : GAZELL / ВОЛГА SIBER/ 33105 / 3102
Кинескиот ЅИД : ЛЕБДИШ / ЛЕБДИ M2/ VOLEEX/ WINGLE
GEELY : OTAKA/ ВИЗИЈА/ EMGRAND/.

Основните својства

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
Објектот Ширина:
53cm
Mfg Серија Број:
Голема rhombus
Бренд Име:
kokololee
Објектот Должина:
55cm
Материјал Тип:
PU
Објектот Тежина:
4kg
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Висина:
50inch
сет парче:
>10
боја:
white & Црна / Црвена & Црна / беж / brown/виолетова
Автомобил Стил:
2017 нова Голема rhombus стил
tem Тип:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Внатрешни Додатоци:
Универзална Столче Опфаќа
Автомобил Направи:
одговара за 98% модели на автомобили
Компатибилен Возила:
за Хонда, Тојота kia форд, нисан шкода suzuki фолксваген опел lada Mazda Buick
Пред Седиштето Маска:
Страна airbag компатибилен
Задната Клупа Опфаќа Имаат Три Патенти:
Со цел да се вклопи 50/50, 40/60, 60/40, или 20/40/20 сплит задните клупи
Поставување на Возило:
Предна, Задна, Лево, Десно
Пена Дебелина:
10мм

Додатоци на производот