0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
За 2012 2013 2014 ТОЈОТА Тундра 4.0 Воздух Гориво Сензор 89467-04090 89467-34030 234-9111

За 2012 2013 2014 ТОЈОТА Тундра 4.0 Воздух Гориво Сензор 89467-04090 89467-34030 234-9111

DEN 2172.00
DEN 3016.32
Това е достапна

Количина на стоки


** **
Дел # : 89467-04090 89467-34030 234-9111
ПРИМЕНА : LEXUS LX570 2013 TOYOTA LAND CRUISER 2013 ГОДИНА ТОЈОТА SEQUOIA 2012-2015 ТОЈОТА ТАКОМА 2012-2014 ТОЈОТА ТУНДРА план за 2011-2015 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.
ЗА ДЕЛОТ За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас.
ЗА ПРОДАВАЧОТ Основана во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со висок qualiy авто делови од најдобрите брендови во индустријата. Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку ALIEXPRESS. на нашата on-line клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака на услугата, не-кавга се враќа и експерт механичар совети за вашиот гарантирано задоволство. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања.
ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. 15% restocking такса може да се примени.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот Објект мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. 15% restocking такса може да се примени.
ГАРАНЦИЈА Гаранција Времетраење : 1 години
Гаранција Тип : Замена Гаранција

Основните својства

Другиот Дел Број:
89467-34030 234-9111
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
89467-04090
Специјални Функции:
Возводно
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Објектот Висина:
2 IN
Објектот Тежина:
0.3KG
Објектот Должина:
2 IN
Chevrolet Модел:
CRUZE
Земја/Регион на Производство:
Јапонија
Материјал Тип:
Мешавина
Бренд Име:
GANGLE
Објектот Ширина:
2 IN
Поставување на Возило:
Возводно

Додатоци на производот