0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
Нога Четка Scrubber Нозе Масажа Бања Цвет Чистење Четки Exfoliating Спа Туш Отстраните Мртвите Кожата Чистење Со Четка Dropshipping

Нога Четка Scrubber Нозе Масажа Бања Цвет Чистење Четки Exfoliating Спа Туш Отстраните Мртвите Кожата Чистење Со Четка Dropshipping

DEN 622.00
DEN 863.52
Това е достапна

Количина на стоки


Брод од CN, ES
За ЕУ земја, Ние препорачуваме да изберете шпански магацин
Заштеда на време, Нема обврска проблем
Нога Четка Scrubber Нозе Масажа Бања Цвет Чистење Четки Exfoliating Спа Туш Отстраните Мртвите Кожата Чистење Со Четка Dropshipping
Длабоко Чистење & Exfoliating
Ова Нога Четка Ќе ја Напушти Нозете Изглед и Чувство Свежи, Чисти & Супер Мазна
Тоа е Како да имате Свој Нога Спа Дома
ПОДВИГ URES : ја ПОДОБРУВА ЦИРКУЛАЦИЈАТА на КРВТА и да даде масажа ефект околу нозете и дава релаксација на мускулите на нозете. EXFOLIATES МРТВИТЕ КОЖАТА и ја чува кожата мазна, идеални да се користи на мазни туш кабина кат. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА и водоотпорен - голема нога exfoliator користи во туш или бања. ОДИ СО БИЛО ВИСИ КУКА па може да се обеси било каде во вашата бања.
Боја На Екранот Производ Големина

Основните својства

Употреба:
Чистење
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
baffect
Производот:
Бања Четка/Масажа Четка
Тип:
четка
Број На Модел На:
HYS1213
Примена:
Нозе
Производот:
Нога масажа миење scrubber
боја:
зелена, сина
Големина:
35*23*7cm
користат за:
Возрасни
Апликации:
Бања , Туш кабина
Карактеристики 1:
Морон дизајн , ослободување на вашите раце
Карактеристики 2:
Одговара на нога дизајн
Карактеристики 3:
Мека коса
Карактеристики 4:
Хуманизирано дупка Виси дизајн ,Со Морон
Употреба:
Туш , храна, средства за чистење, Exfoliating ,нога massager , Спа

Додатоци на производот